Rodzaje Zabiegów

Usuwanie insektów w budynkach mieszkalnych

RODZAJE ZABIEGÓW


OPRYSK


Jak skutecznie usunąć insekty z budynków mieszkalnych? Najpopularniejszym sposobem wykonywania zabiegów dezynsekcji jest OPRYSK. Pozwala on na dość szybki powrót do mieszkania, a używane preparaty mają zazwyczaj długotrwałe działanie kontaktowe. Oznacza to, że oprócz pozbycia się insektów, również w skuteczny sposób zabezpieczamy swoje lokum przed ich powrotem.

 

ZAMGŁAWIANIE

To również forma oprysku tyle, że przy użyciu odpowiedniego urządzenia zmniejszamy wielkość kropli generując mgłę. Dzięki temu mamy możliwość dotarcia do wszystkich trudnodostępnych zakamarków tj. szczeliny przypodłogowe, przestrzenie pomiędzy montowanymi na stałe meblami itp. Ta forma zabiegu również zabezpiecza nasze mieszkanie przed powrotem insektów.

 

GAZOWANIE

Najbardziej skuteczna z metod walki z insektami. Zazwyczaj używamy jej do wyeliminowania pluskwy domowej. Niestety wymaga od nas opuszczenia lokalu na minimum 24 godziny oraz gruntownego wietrzenia po powrocie. Tego typu zabieg można wykonać tylko w domkach jednorodzinnych.


GAZOWANIA NIE WYKONUJE SIĘ W BUDYNKACH WIELORODZINNYCH

 

ŻELOWANIE

Jest to metoda, która pozwala na wyeliminowanie insektów z budynków mieszkalnych poprzez wykorzystanie ich drogi pokarmowej. Polega ona na rozłożeniu w miejscach bytowania odpowiednich preparatów w postaci żelu.

MarMar
ul. Nowolipki 4 lok. 2; 00-153 Warszawa
Telefon: 514 726 022